Deze kachel heeft een chique zwarte uitstraling, echt een paradapaardje dus! Het binnenwerk en de voorkant van het inzetstuk zijn bestand tegen hoge temperaturen dankzij het gebruikte materiaal en hoogwaardig staal. Verbranding van brandstofdeeltjes dankzij twee deflectors die de uitlaat verlengen.
Drievoudig verbrandingskamerventilatiesysteem: primaire lucht - toegevoerd onder het rooster; secundaire lucht wordt toegevoerd via openingen in de achterwand. Bovendien maakt de inzet gebruik van een schoon glassysteem (luchtgordijn).
Effectieve verbranding en langer temperatuurbehoud, dankzij de bekleding van de verbrandingskamer met TERMOTEC - een warmteaccumulerend materiaal dat de temperatuur in de kamer verhoogt.
Ingebouwde externe luchtinlaat van 100mm met geïnstalleerde smoorklep, die van buiten het gebouw verse lucht naar de kachel kan voeren, wat resulteert in een betere verbranding en meer gebruikscomfort.
a+
Kratki Koza Thor View (8KW)
1995,-
Stalen houtkachel Kratki Koza Thor View 8 kw (nominaal) is een mooie degelijke houtkachel van dik plaatmateriaal met een afgeronde voorkant. Deze fantastische kachel heeft aan 3zijden beglazing hierdoor kun je het vuur van verschillende kanten bekijken.
Beschikbaarheid: LEVERBAAR
De houtkachel heeft een gewicht van +/- 140 kg
De Afmetingen van deze houtkachel zijn:
- Hoogte: 1224 mm
- Breedte: 521 mm
- Diepte: 438 mm
De houtkachel heeft een mooi rendement van 83% en een capaciteit van 5,5-10KW.
Het verwijderbare gietijzeren rooster en de aslade maken het gemakkelijk om de kachel schoon te houden.
Vermindering van roetafzetting dankzij het schone glassysteem (luchtgeleiding).
Kratki Koza Thor View (8KW)
Model
Thor View
Pijpdiameter
150 mm
Diepte
490 mm
Breedte
521 mm
Hoogte
1077 mm
Gewicht
140 kg
Hartmaat achteraansluiting
1077 mm
Capaciteit
8 kw
Asla
Ja
Airwash systeem
Ja
Clean burnsysteem
Ja
CE Markering
Ja